Ansatte

Ansatte på Jæren Folkehøgskule

Vi er mange som ønsker deg velkommen til Jæren folkehøgskule Her finner du en oversikt over oss som jobber på skolen

DagFolkvord.jpg

Dag Folkvord
Rektor

dag@jarenfhs.no

 Johnyhj.JPG

Johny Fosse
Inspektør

johny@jarenfhs.no

 IMG_1225ed.JPG

Anne Grete G Mo
Internatleder

anne.grete@jarenfhs.no

 Sigvehj.JPG

Sigve Bore
Driftsleder

sigve@jarenfhs.no

 Maren Stokka.jpg

Maren Stokka
Markedsføring og kontor

 

maren@jarenfhs.no

modhildhj.JPG

Modhild Meland
Kjøkkenleder

modhild@jarenfhs.no

Jorunnhj.JPG

Jorunn Solvang
Lærer Sosialt arbeid

jorunn@jarenfhs.no

 bilde marianne.jpg

Marie Jansen
Lærer Art, Design, Travel

em_j86@hotmail.com

 IMG_1233ed.JPG

Jani Christoffer Nystrøm
Lærer Teknologi

 jani@jarenfhs.no

Jan_Bjartehj.JPG

Jan Bjarte Valsvik
Lærer Surf

jan.bjarte.valavik@gmail.com

Marianne_Nords.JPG

Marianne Nordås
Lærer Bo og Fritid

koreu@online.no

Silje_Frafjord.JPG

Silje Frafjord
Lærer Bo og Fritid
siljelangseth@hotmail.c
om

 Stig_Frode_Olsen.JPG

 Stig Frode Olsen
Lærer Fotosafari
 stigfo@icloud.com
Gro.JPG Gro Anita Tjelta
Kokk
admin@jarenfhs.no
Maria.JPG Maria Svela Klepp
Kjøkken
admin@jarenfhs.no
Nuthj.JPG Nut Folkvord
Renhold
 
Unghj.JPG Waraporn Brunes 
Renhold/kjøkken
 
 

Truls Simonsen

Stipendiat

 
 

Andrea Stang

Stipendiat

 andreaastangg@gmail.com

 

Brogan Bell

Stipendiat

 broganmeyerbell@hotmail.com
 

Vetle Arntzen

Stipendiat

 vetlearn97@hotmail.com

 

Vilde Rygg

Stipendiat

 vilderygg97@gmail.com
 

Thea Skomakerstuen

Stipendiat

 theaskomakerstuen@gmail.com