Ansatte

Ansatte på Jæren Folkehøgskule

Vi er mange som ønsker deg velkommen til Jæren folkehøgskule Her finner du en oversikt over oss som jobber på skolen

DagFolkvord.jpg

Dag Folkvord
Rektor

dag@jarenfhs.no

 Johnyhj.JPG

Johny Fosse
Inspektør

johny@jarenfhs.no

 IMG_1225ed.JPG

Anne Grete G Mo
Internatleder

anne.grete@jarenfhs.no

 Sigvehj.JPG

Sigve Bore
Driftsleder

sigve@jarenfhs.no

Marianne_Lothe_Aarsand.JPG

Marianne Lothe Aarsand
Markedsføring og kontor

 

mla@jarenfhs.no

modhildhj.JPG

Modhild Meland
Kjøkkenleder

modhild@jarenfhs.no

Jorunnhj.JPG

Jorunn Solvang
Lærer Sosialt arbeid

jorunn@jarenfhs.no

 bilde marianne.jpg

Marie Jansen
Lærer Art, Design, Travel

em_j86@hotmail.com

 IMG_1233ed.JPG

Jani Christoffer Nystrøm
Lærer Teknologi

 jani@jarenfhs.no

Jan_Bjartehj.JPG

Jan Bjarte Valsvik
Lærer Surf

jan.bjarte.valavik@gmail.com

Marianne_Nords.JPG

Marianne Nordås
Lærer Bo og Fritid

koreu@online.no

Silje_Frafjord.JPG

Silje Frafjord
Lærer Bo og Fritid
siljelangseth@hotmail.c
om

Hvard_Ellingsen.JPG

Håvard Strøm Ellingsen
Lærer Musikkprodusent

havard@jarenfhs.no

Stig_Frode_Olsen.JPG

Stig Frode Olsen
Lærer Fotosafari

stigfo@icloud.com

Gro.JPG

Gro Anita Tjelta
Kokk

admin@jarenfhs.no

Maria.JPG

Maria Svela Klepp
Kjøkken

admin@jarenfhs.no

Nuthj.JPG

Nut Folkvord
Renhold

admin@jarenfhs.no

 Reidunhj.JPG

Reidun Sele
Renhold

admin@jarenfhs.no

 Unghj.JPG

Waraporn Brunes 
Renhold/kjøkken

 admin@jarenfhs.no

 Bjrnar_Lunde.JPG

Bjørnar Lunde
Stipendiat

 bjornar.lunde@gmail.com

 Nathaliehj.JPG

Nathalie Andersen
Stipendiat

 nathalieandersen96@hotmail.com

 Sander_Lauritzen_Wold.JPG

Sander Lauritzen Wold
Stipendiat

 cyanidewild@yahoo.no

 Truls_Andrehj.JPG

Truls-Andre Simonsen
Stipendiat

 truls-simonsen@hotmail.com